Müşterilerinize Kırmızı Santral'in 0850 Numara Çözümleri İle Kurumsallığınızı Yansıtın

Sanal santral sistemleri ile tamamen coğrafi konumdan bağımsız 0850 numara edinebilirsiniz. Eğer ülke genelinde hizmet veren bir şirketiniz varsa kurumsal görünüm için 0850 ile başlayan coğrafi konumdan bağımsız numaralar sizin için ideal bir seçim olacaktır.

sanal-santral-mesgul-calmama

0850 Numara ile Telefonlarınız Meşgul Çalmasın

0850 numaralar ile eş zamanlı çağrı alınabilir ve arama yapılabilir.Bu özelliği sayesinde telefonunuz asla meşgul çalmaz.

kirmizi-santral-0850-numara

0850 Numara İle Tasarruf Sağlayın

0850 numaralar sabit hatlardaki GSM ve şehirlerarası gibi ücretlendirme farklarını ortadan kaldırırak sizlere tasarruf sunar.

kirmizi-santral-0850-numara

Kontrolünüz Altında

Kırmızı Santral'in gelişmiş sanal santral arayüzü sayesinde anlık raporlama yapabilirsiniz. Aynı zamanda potansiyel müşterilerinizi kaçırmazsınız.

Müşterilerinizle anlık bir biçimde iletişime geçmeniz memnuniyeti arttıracak ve daha olumlu geri dönüşümler almanızda fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda kurumsal açıdan daha iyi bir intiba bırakmanızı sağlayacaktır.
0850 ile başlayan konumdan bağımsız numaralar son dönemlerde kurumsal şirketler ve çağrı merkezleri tarafından 444’lü numaraların yerine, maliyet ve teknik açıdan avantajları dolayısıyla daha sık tercih edilmektedir.
444’lü numaraların tahsis, kurulum ve aylık sabit maliyetleri oldukça yüksektir ve aynı zamanda şehirler arası arama ve aranmalarda yönlendirme ücretleri gibi maliyetler çıkacaktır.  Buna karşılık coğrafi konumdan bağımsız 0850’li numara kullandığınızda ekstra bir sabit hat ücreti ve yönlendirme maliyetleri ile karşılaşmazsınız.

kirmizi-sanal-santral-0850-numara-tahsis
sanal santral faydaları

 444’lü numaralar bildiğimiz klasik sabit bir Türk Telekom numarası üzerine tanımlıdır. Bu sebepten eş zamanlı çağrı alabilmek için almak istediğiniz çağrı sayısı kadar sabit hat tanımlaması yaptırmanız gerekir. Örneğin 6 adet sabit hattınız olduğunda gelen 7. çağrı meşgul sesini dinleyecektir. 0850 numaralar internet üzerinden IP tabanlı hizmet sağladığı için herhangi bir fiziksel çağrı sayısı sınırı bulunmaz. Bu sayede tek bir numara ile dahili tanımlaması yaparak eş zamanlı olarak yüksek kapasitede çağrı alabilirsiniz.
Coğrafi konumdan bağımsız 0850’li numaralar hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kırmızı Sanal Santral
ile Şimdi Sizde Kurumsallığı Yakalayın!