Başlıklı SMS Hizmeti İle Hedef Kitlenize
Kolayca ve Anında ulaşın

baslikli-sms-ozellikleri-herkese-erisim

Herkese anında ulaşın

İstediğiniz zaman, kendiniz belirleyeceğiniz bir mesaj başlığı ile birden çok müşterinize aynı anda mesajlarınızı gönderebilir, bildirimler ve duyurularda bulunabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi cep telefonu kullanmasına rağmen internet erişimleri kısıtlıdır. Ancak SMS gönderimi ile cep telefonu olan herkese en rahat ve kesin bir şekilde ulaşabilirsiniz.

baslikli-sms-ozellikleri

özel günleri kutlayın, Kampanyalarınızı duyurun

Toplu SMS gönderimi yaparak müşterilerinizin özel ve önemli günlerini kutlayabilir, yeni ürün duyurularınızı yapabilir, yeni kampanyalarınızı veya indirimlerinizi bildirebilir ve müşterilerinizin mevcut bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

kirmizisantral-baslikli-sms

kurumsal kimliğinizi
ön plana çıkarın

Gönderilecek toplu SMS’lerinizi firmanızın adı alıcılarda görüntülünecek şekilde gönderebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde başlıklı SMS alıcılarda firma olarak daha iyi bir intiba bırakmanızı sağlayacaktır. Bu sayede hem kendinizi ön plana çıkarabilir hem de ulaşmak istediğiniz kitleye güven sağlayarak SMS gönderebilirsiniz.

baslikli-sms-ozellikleri-dusuk-maliyet

Maliyetleri azaltın

İnternet tabanlı sistem sayesinde toplu sms gönderimi için herhangi bir program kurulumuna ihtiyaç olmaz. Her yerden sisteme erişim sağlar, anında SMS gönderebilirsiniz. Toplu SMS gönderirken maliyeti düşürmeyi amaçlayan, müşterilerinden kaliteli ve hızlı bir geri dönüş almak isteyen kuruluşlar için ideal bir çözümdür.

basliklik-sms-ozellikleri-duyurular

Kırmızı Santral olarak sunduğumuz Başlıklı SMS çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak, avantajlardan faydalanmak, SMS gönderimleriniz ve diğer çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.