Başlıklı SMS Paketi

Bir firma ya da şahıs olarak hedef kitlenizi etkileyebilmeniz için, Kırmızı Santral olarak ihtiyaçlarınıza yönelik tasarladığımız Başlıklı SMS, en hızlı ve modern bir şekilde kendi belirlediğiniz bir başlık ile hedef kitleniz ile iletişime geçmenizi sağlar.
Haberleşmede kolaylık sağlayan Başlıklı Sms hizmetini, Sms paketi halinde satın alarak birden fazla kişiyle kesin ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Etkili bir SMS gönderimi için hazırlayacağınız SMS metnine yazacağınız her sözcük anlatmak istediğinize odaklı, sade ve anlaşılır olmalıdır. Noktalama işaretlerinin kullanımı ile anlam farklılıklarının önüne geçin ve uzun cümlelerden kaçınarak yaratmak istediğiniz etkiyi hızlı ve anlamlı bir şekilde yansıtın. 

Ürün reklamları, ilanlarınız, kampanya duyurularınız, özel ve önemli gün kutlamaları için hedef kitlenize bir SMS ile hemen ulaşmak istiyorsanız Kırmızı Santral olarak ihtiyaçlarınıza uygun tasarladığımız Başlıklı SMS paketlerinden kendinize uygun seçimi yaparak yararlanabilirsiniz.  

kirmizisantral-sms-paketi

500 Adet Başlıklı SMS

1000 Adet Başlıklı SMS

5000 Adet Başlıklı SMS

10.000 Adet Başlıklı SMS

Kırmızı Santral olarak sunduğumuz Başlıklı SMS çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak, avantajlardan faydalanmak, SMS gönderimleriniz ve diğer çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.