Kırmızı Santral'in Başlıklı SMS Hizmeti İle Hedef Kitlenizi Hızlıca Etkileyin

Başlıklı SMS hizmeti bir firma ya da şahıs olarak hedef kitlenizi etkileyebilmeniz için tasarlanmış en hızlı ve modern iletişim biçimidir.

Haberleşmede kolaylık sağlayan toplu sms sistemi, Kırmızı Santral olarak sunduğumuz paket içeriklleri ile birlikte satın alabilir ve kolayca SMS gönderimi sağlayabilirsiniz. Toplu mesajlar sayesinde birden fazla kişiyle aynı anda iletişim kurabilirsiniz. Toplu şekilde haberleşme, bir avantajdır.

Başlıklı SMS hizmeti sayesinde:

  • Toplu SMS gönderimi yaparak müşterilerinizin özel ve önemli günlerini kutlayabilir, yeni ürün duyurularınızı yapabilir, yeni kampanyalarınızı veya indirimlerinizi bildirebilir ve müşterilerinizin mevcut bilgilerini güncelleyebilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman, kendiniz belirleyeceğiniz bir mesaj başlığı ile birden çok müşterinize aynı anda mesajlarınızı gönderebilir, bildirimler ve duyurularda bulunabilirsiniz..
  • Toplu mesaj gönderirken pazarlama maliyetlerini en alt seviyeye düşürmeyi amaçlayan ve müşterilerinden daha kaliteli ve hızlı bir geri dönüş almak isteyen kurum ve kuruluşlar için ideal bir çözüm olacaktır.
baslikli-sms-ozellikleri-herkese-erisim
  • Gönderilecek toplu SMS'lerinizi firmanızın adı alıcılarda görüntülünecek şekilde gönderebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde başlıklı SMS alıcılarda firma olarak daha iyi bir intiba bırakmanızı sağlayacaktır.
  • Günümüzde birçok kişi cep telefonu kullanmasına rağmen internet erişimleri kısıtlıdır. Ancak SMS gönderimi ile cep telefonu olan herkese en rahat ve kesin bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • İnternet tabanlı sistem sayesinde toplu sms gönderimi için herhangi br program kurulumuna ihtiyacınız olmaz. İstediğiniz her yerden sisteme erişim sağlar ve ulaşmak istediğiniz kişilere anında toplu SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Kırmızı Santral olarak sunduğumuz Başlıklı SMS çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak, avantajlardan faydalanmak, SMS gönderimleriniz ve diğer çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.