Karşılama Anonsu ile Firmanızın İmajını Yansıtın

Kırmızı Santral’in sunduğu tüm ses hizmetlerinde standart bir özellik olarak gelen ve profesyonel seslendirilen Karşılama Anonsu sayesinde telefon trafiğinizi kolaylaştırın.

Karşılama anonsu; robot operatör, IVR(interactive voice response), sesli yanıt sistemi veya karşılama menüleri olarak bilinir. Telefon numaranız arandığında belirlemiş olduğunuz kurallara göre uyarlanmış bir ses dosyasının dinletilmesi ile oluşur. 

Örneğin; “Kırmızı Santral’e hoşgeldiniz, dahili numarayı biliyorsanız tuşlayınız veya operatöre bağlanmak için bekleyiniz.” ya da ” Şu an mesai saatleri dışındayız, 09:00 – 18:00 saat aralığında bizlere ulaşabilirsiniz.” tarzında sizi arayanlara dinletebileceğiniz bir takım konuları işleyen ve tuşlama yöntemi ile arayan kişiyi departmanlara yönlendirebileceğiniz içerikler barındırabilir.

Müşterilerinizin telefonda duyacağı ses, karşılama anonsunuzun sunumu ve içtenliği ile doğru yönlendirmeler barındırması markanızın prestiji açısından oldukça önemlidir.

Karşılama anonsu profesyonel olmalıdır. Kurumsal kalitenizi iyi yansıtabilmeniz için, işinizi müşterilerinize iyi anlatmanız gerekir. Bu işletmenize ticari olarak olumlu geri dönüşler sağlayan bir etken olacaktır. 

Santral karşılama anonsları günümüzde kurumsal kimliğin temel unsurlarından biri haline gelmiştir. Kaliteli bir karşılama anonsu, işletmenizin yapısına uygun hazırlanmış bir metin ile profesyonel seslendirme ajansı tarafından tecrübeli ses sanatçılarına yaptırılmış olmalıdır. 

Müşterilerinizi tuşlama yöntemi ile aradığı departmana yönlendirmeli ve insanların en doğru kişiye en kolay yoldan ulaşmasını sağlamalıdır. 

Karşılama anonsunda kullanılacak bekleme müzikleri ise, şirketinize ait bir jingle, kampanyalarınız veya herhangi bir müzik olabilir. Burada önemli olan ise ses kalitesinin iyi ve net aynı zamanda kulağı rahatsız etmeyecek derecede olmasıdır. 

sanal santral karşılama anonsu

Kırmızı Santral dakika paketlerine abone olarak, siz de etkliyici bir karşılama anonsuna sahip olabilirsiniz. Kendi hazırlayacağınız bir metnin tarafımızca profesyonel ortamda seslendirmesi yapılarak anons kaydınız hazırlanır. 

Telefon trafiğinizi kolaylaştırarak, zamanı verimli kullanmanıza olanak tanıyacak bu sistem sayesinde aynı zamanda personelinizin iş yükünü hafifletir ve enerjilerini doğru kullanmasını sağlarsınız.

Müşterilerinizin telefonda bekleme süresini azaltır, onlara meşgul sesi dinletmeden en kısa sürede en doğru kişiye bağlanmasını sağlayarak işlemlerini hemen gerçekleştirmelerine olanak tanıyabilirsiniz. 

Günümüzde artan rekabet şartlarını düşündüğümüz zaman sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak karşılama anonsu şirketinize olumlu fayda sağlayacaktır. Kurumsal ve profesyonel bir anons firmanızın dışa dönük yüzü adeta temsilcisi görevini üstlenir. Bundan dolayı kullanacağınız karşılama anonsu konusunda titiz bir çalışma, iyi ve kaliteli bir anons ile müşterilerinizi karşılamalısınız.

İletişim ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız Kırmızı Santral Paketleri, Karşılama Anonsu ve  Sanal Santral’in tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.