Kırmızı Medium

kirmizisantral-dakika-paketleri

Her Yöne 2000 Dakika Paketi

Kırmızı Santral olarak tasarladığımız sanal santral her yöne 2000 dakika paketi  ile santral sisteminin tüm standart özelliklerinden faydalanabilir ve iletişim ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırırken aynı zamanda tasarruf sağlarsınız. Detaylı bilgi, başvuru ve kurulum işlemleriniz için şimdi bize ulaşın.

99
₺/Ay

Sanal Santral Standart Özellikleri

Sanal Santral Paketleri sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış içeriklere sahiptir.
Telefon santrali ihtiyaçlarına çözüm bulan sanal santral yapısı teknolojik özellikleri ile iletişim çözümünüzün en büyük parçası olmaya adaydır.
Bulut Santral paketlerimizde herhangi bir taahhüt yoktur. Bu sayede dilediğiniz zaman paket tercihlerinizi değiştirebilir, dilediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz.
Eski nesil santral yapısında ödemekte olduğunuz sabit hat ücreti, şehirler arası, GSM ve diğer tarife gibi ücretlendirmelerden tasarruf edersiniz.
Sanal santral paket faturalarında sürpriz rakamlarla asla karşılaşmazsınız.Satın alınan paketin belirtilen ücreti dışında ek bir maliyeti bulunmaz.
Kırmızı Santral fatura ödemelerinizi havale yöntemi ya da kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Projelerinize uygun tasarlanmış paket seçeneklerimiz arasından istediğinizi seçebilir ve aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
Abonelik için gerekli evraklar tamamlandığında tüm süreç tarafımızca yönetilir ve çok kısa bir zaman içerisinde sanal santrali kullanmaya başlarsınız

Sanal Santral Paketleri ücretlerine KDV dahildir.
Ücretlendirme periyotu 60 saniyedir.
Dakikalar her ayın ilk günü yenilenecektir ve ilgili ayın son gününe kadar kullanımı geçerlidir. Kullanılmayan dakikalar iptal olur ve herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
Dakikalar yurt içi sabit telefon hatları ve Gsm aramalarında geçerlidir.
Paket kapsamında sunulan dakikalar farklı bir aboneliğe transfer edilemez
KKTC, yurt dışı aramaları, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönüne yapılan aramalar için ek tarifeler devreye girer.
Kırmızı Santral kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Paket içeriği hakkındaki tüm sorularınız, yüz yüze görüşme talepleriniz ve paket değişikliği talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.
Ek Paketler hakkında bilgi almak ve tanımlama yapmak İçin : Ek Paketler sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi Takip Edin!