Telefon Trafiğinizi Kırmızı Sanal Santral ile Kurumsallaştırın

Kırmızı Santral olarak sizlere sunduğumuz yeni nesil sanal santral çözümleri ile tüm santral altyapınız tek merkezde, kolay yönetilir ve daha tasarruflu.

KIRMIZI SANTRAL; Sanal -Bulut teknolojisini kullanarak Santral yapınızı barındıran yeni nesil sanal santral yazılımıdır.Eski tip fiziksel santrallerin yerini alan sanal – bulut santraller işletmenize değer katar.

Telefon santrali ihtiyaçlarına çözüm bulan sanal santral yapısı teknolojik özellikleri ile iletişim çözümünüzün en büyük parçası olmaya adaydır.

Sizde firmanız için KIRMIZI SANTRAL ile bulut santral sistemlerine geçin ve avantajlardan hemen faydalanmaya başlayın.

kirmizisantral

Kırmızı Sanal Santral Özellikleri

kirmizisantral

Kuyruk Yönetimi

Sanal Santral Kuyruk yönetimi ile her bir dış hattınızı ayrı ayrı bekleme müziği ile bekletip dilediğiniz dahililere sıra ile aktarabilir veya dahili çalma gruplarınıza yönlendirebilirsiniz.  Kırmızı Santral Kuyruk Yönetim Sistemi ile bekleyenlere bekleyen kaçıncı kişi olduğunu, tahmini bekleme süresi veya özel anonslarınızı dinletebilirsiniz.

kirmizisantral

Çalma Grupları

Sanal Santral kuyruğundan aktarılan hatlar için çalma grupları oluşturarak dahililerin aynı anda çalmasını sağlayabilirsiniz.  Gelen telefonu en uygun kişinin açmasını sağlayarak hızlı bir hizmet sunmuş olursunuz.  Müşterilerinizi tuşlama yöntemiyle çağrı gruplarına yönlendirebilir sizi arayanların hızlı şekilde doğru kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

kirmizi-santral

Dahililere Dış Hat Tanımlama

Dahili numaralarınızın dış aramalarında görünecek numarayı herbiri için veya çağrı grupları özelinde farklı olarak tanımlayabilirsiniz. Birden fazla ofisiniz var ise tek bir numarayı tüm lokasyonlarınızın dış aramalarında gösterebilir ya da tercihinize göre farklı numaraların farklı lokasyonlardan yapılan dış aramalarda görünmesini sağlayabilirsiniz.

kirmizi-sanal-santral-ozellikler-bekleme-muzikleri

Bekleme Müzikleri

Müşterilerinize; bir dahiliye bağlanana kadar geçen sürede bekleme müzikleri dinletebilirsiniz. Kırmızı Santral‘in sağladığı bekleme müziklerini kullanabilir, herhangi bir müzik veya kampanyalarınızı dinletebilirsiniz.

kirmizi-sanal-santral-ozellikler-karsilama-anonsu

Anons Sistemi

Kırmızı Sanal Santral Belirlediğiniz ses kaydı ile belirlediğiniz dış hat aranmasını karşılamanıza olanak verir. Kırmızı Santral anons kaydının stüdyo ortamında  çekilmiş olması arayan kişinin kaliteli bir anons dinlemesini sağlar.

kirmizi-sanal-santral-ozellikler-mesai-saati-senaryo

Mesai Saati Senaryoları

Kırmızı Santral’e Haftalık çalışma günleri ve mesai saatlerinizin tanımlamasını yaparak bu saatler dışında gelen aramalara mesai saati dışı ananonsu yapabilir, mesai saati dışında telefonları farklı yerlere yönlendirebilirsiniz.

kirmizi-santral-ozellikler-subeler-arasi-ucretsiz

Şubeler Arası Ücretsiz

Farklı lokasyondaki şubelerinizi birer dahili olarak sisteme tanımlar ve şubelerinizi tek bir sanal santral üzerinden yararlandırabilirsiniz. Dahililer ve şubeleriniz arası görüşmelerinizi bu yöntem ile tamamen ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

kirmizi-santral-ozellikler-ses-kayit

Ses Kayıt Sistemi

Kırmızı Santralde; Gelen ve giden aramalarınızın tümü sanal santral ses kayıt sisteminde tutulur ve belirli bir süre saklanır. Dilediğiniz zaman Kırmızı Santral web arayüzünden   ses kayıtlarına erişebilir, dinleyebilir veya indirebilirsiniz. 

kirmizi-santral

Telekonferans Özelliği

Aynı anda 3 kişi ile telefon görüşmeleri gerçekleştirebileceğiniz telekonferans sistemi için normalden farklı bir ücret ödemezsiniz, satın alınan dakika paketi ücretlendirmesi üzerinden değerlendirilirsiniz.

kirmizi-sanal-santral-ozellikler-es-zamanli-sinirsiz-arama

Eş Zamanlı Sınırsız Arama

Bulut santral hizmeti ile herhangi bir ek donanım gerekmeksizin aynı anda birden fazla arama yapabilir ve çağrı karşılayabilirsiniz. Telefonunuz siz istemediğiniz sürece asla meşgul çalmaz.

kirmizi-santral-ozellikler-akilli-cihaz-destegi

Akıllı Cihaz Desteği

Akıllı telefon ve tablete yüklenecek uygulamamız veya bilgisayarınıza yüklenecek Kırmızı Santral yazılımı ile bulut santralinizin dahilisi olabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

kirmizi-santral-ozellikler-arama-yonlendirme

Arama Yönlendirme

Her dahilinize GSM numarası tanımlayarak olası elektrik, internet kesintisi durumunda aramalarınızı GSM numarasına yönlendirebilirsiniz. Bu hizmeti sürekli olarak da kullanmanız mümkündür. 

kirmizi-sanal-santral-ozellikler-kullanici-dostu

Kullanıcı Dostu Arayüz

Santral arayüzü üzerinden tüm raporlara ve ses kayıtlarına erişebilir, sanal santral yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Webden, cepten ve tabletten internet erişimi bulunan her yerde arayüze erişebilir  santralinizi yönetebilirsiniz.

kirmizi-santral-ozellikler-kullanilabilir-numaralar

Kullanılabilir Numaralar

Mevcut numaranızı Kırmızı Santral’e taşıyabilir sanal santral hizmeti ile birlikte size sunulan seçenekler arasından yeni bir telefon numarası belirleyebilir ya da tamamen coğrafi konumdan bağımsız olan 0850’li numaralar edinebilirsiniz. 

kirmizi-santral-ozellikler-yazilim-entegrasyonu

Şirket İçi Yazılım Entegrasyonu

Kırmızı Santrali kullandığınız yazılıma entegre ederek, gelen arama, giden arama, arayan kişi bilgisi gibi detayları yazılımınız üzerinden görüntüleyebilir, görüşme ses kayıtlarına erişebilir ve aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

kirmizisantral

Anlık Görüşme Raporları

Web arayüzü üzerinden anlık olarak kuyrukta bekleyen kişi sayısını, görüşmede olan dahililerinizi, dahililerinizin ortalama görüşme sürelerini, kaçan çağrı ve gelen çağrı cevaplanma oranları ve meşgul olan dahililer gibi detayları görüntüleyebilirsiniz. 

Kaçan Çağrı

Cevaplama Oranı

Bekleyen Kişi

Detaylı Görüşme Raporları

Bulut santral hizmeti üzerinden gerçekleşen tüm aramaların kayıtları tutulmaktadır. Web arayüzü üzerinden belirtilen kayıtlara erişebilirsiniz. Raporlarınızı dilerseniz excel formatında indirebilirsiniz.

Bu raporlarda; gelen çağrı sayısı ve konuşma süreleri, giden arama sayısı ve konuşma süreleri, çalma grupları bazında detaylar, kaçan çağrılar gibi daha birçok detaya erişebilirsiniz.

kirmizisantral

Kırmızı Sanal Santral
ile şimdi sizde kurumsallığı yakalayın!