sanal santral ile tasarruf edin

Kırmızı Sanal Santral Sistemleri İle Tasarruf Edin

Giderlerinizi yükselten ve artık değiştirilmesi gereken eski telefon santrali sisteminizden kurtulmak istediğinizde Sanal Santral sistemleri küçük veya büyük ölçekli işletmeniz için harika bir seçenek olabilir. Yeni nesil sanal santral sistemleri birçok potansiyel harcama ve eski nesil santrallerdeki ek maliyetlere kıyasla önemli avantajlar ile tasarruf sağlar.

Kolay Kurulum ve Esnek Yapısı Sayesinde Sanal Santral ile Tasarruf Sağlarsınız

Eski nesil telefon santrali sistemlerinde kurulum için pahalı bir donanım harcaması yapmanız gerekir. Buna ek olarak farklı bir lokasyonda benzer bir kuruluma ihtiyacınız olduğunda veya mevcut sisteminizi genişletmek istediğinizde ek donanımlara ihtiyaç duyarsınız. Ve yine harcama yapmak durumunda kalırsınız.  Ancak yeni nesil sanal telefon santrali sistemleri ile eş zamanlı olarak sisteminizi genişletebilir veya güncelleyebilirsiniz. Ekstra bir satın alma ya da kurulum maliyeti ile karşılaşmazsınız. Sürekli kullanıcı ve yeni bir telefon eklemesi yapabilir, dahili ve harici hatlarınızdan yapılacak arama ve gelen aranmaları özgürce düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir lokasyona arama yönlendirebilirsiniz. Üstelik tüm bunlar için ekstra hiçbir harcama yapmazsınız. 

Bakım ve Güncellemeler Klasik Santrale Göre Oldukça Basittir

Diğer makineler gibi telefon santrali sisteminizde bozulabilir. Ve yapılması gereken bakım onarım sürecinde kullanamadığınız zaman zarfında müşterileriniz size ulaşamayacaktır. Bu da size binlerce liraya mal olabilir. Aynı zamanda eski nesil telefon santrali sistemleri günümüz teknolojisinde çok fazla tercih edilmediği ve üretimi az olduğu için parça bulmada zorluk çekersiniz. Bu sebepten kaynaklı sorunu gidermek için parça ve teknik servis ücretlerinde oldukça yüksek fiyatlarla karşılaşırsınız. Belirtilen detaylar göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriterlerden biridir. 

Kırmızı Sanal Santral'in Avantajlı Şehirlerarası ve Uluslararası Ücretlendirmeleri ile Tasarruf Edin

Yeni nesil Sanal Telefon Santrali sistemleri internet üzerinden arama yapılabilmesi özelliğine sahiptir.Bu sayede işletmelere şehirlerarası ve uluslararası arama ücretlendirmelerinde klasik sistemlerden çok daha uygun fiyatlarla kullanım ve tasarruf imkanı sunar.

Erişebilirlik ve Lokasyon Bağımsız Kullanımı ile Artık Masanıza Bağlı Değilsiniz

Geleneksel telefon santrali sistemi, önemli bir arama beklediğinizde ya da gelen aramaları kaçırmadan yanıtlamak istediğinizde sizi masanıza bağlar. Taşınma gibi lokasyon değişikliği durumlarında ise manuel olarak telefon numaranızı taşıma işlemi yapar ve süreci beklemek durumunda kalırsınız. Sanal telefon santrali sistemlerinde ise telefon numaranızın fiziki konumunuzla  herhangi bir ilgisi yoktur. İnternetin olduğu her yerden arama yapabilir, çağrı alabilirsiniz. Kısacası nereye giderseniz sizi takip eder.  Aynı zamanda sanal santralin yönlendirme özelliği sayesinde cep telefonunuzu da sistemin bir parçası haline getirebilirsiniz. Herhangi bir yerde çağrı yanıtlayabilir, arama yapabilir ve masanıza bağlı kalmaktan kurtulabilirsiniz. Böylece hiçbir çağrıyı kaçırmaz, önemli görüşmelerinizi nerede olduğunuzun önemi olmadan gerçekleştirebilirsiniz. 

Kırmızı Sanal Santralin Gelişmiş Özellikleri ile Profesyonel Görünümü Yakalarsınız

Sanal Ttelefon santralinin gelişmiş özellikleri ile küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin herhangi bir ek ücret ödemeden daha da büyümesine yardımcı olacak seçenekler sunar. Arama yönlendirme, karşılama anonsu, bekleme müzikleri, mesai dışı anonsu ve benzer birçok özelliği ile işletmelerin daha profesyonel bir görünüm sergilemelerine yardımcı olur. 

Sanal telefon santrali sistemlerinin bütün büyüklükteki işletmeler için maliyet tasarrufu yaratabileceği birçok alan vardır. Yapılacak tek şey işletme ihtiyaçlarınız için doğru tercihte bulunmaktır. İletişim ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız Kırmızı Santral Paketleri ve Sanal Santral’in tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.