Sanal Telefon Santrali Kullanmanın Avantajları

Sanal Telefon Santrali Sistemleri sunduğu çözümler ve teknolojik yeniliklerinin sürekli geliştirilebilir olması özelliğiyle firmalara iletişim sistemi ihtiyaçlarında büyük ölçüde cevap verecektir.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji karşısında ihtiyaçlarımıza yönelik doğru yatırımları yapıyor olmamız son derece önemlidir. Çünkü ilerleyen zamanlarda gelişim gösteremeyecek bir teknolojik yatırım zamanla artan ihtiyaçlarımızı karşılamayacak ve hizmet sağlayamaz hale gelecektir. Bu durum ise yeni bir ürüne yeni bir yatırım kısacası ekstra bir maliyet gerektirecektir. Tüm bunlardan dolayı hizmet almak istediğimiz ürünün ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamadığına ve geliştirilebilir olması ile uzun vadede hizmet sağlayabilmesine dikkat edilmesi gerekir. 

Gelişime oldukça açık ve zamanla artacak iletişim ihtiyaçlarına esnek yapısı ile sorunsuz hizmet sağlayacak Sanal Telefon Santrali Sistemlerinin sağlayacağı faydaları açıklamak gerekirse:

kırmızı sanal santral telefon santrali avantajları
kırmızı sanal santral telefon santrali avantajları

Sanal Telefon Santrali Sistemleri İle Masa Başı Sabit Telefon Bağımlılığı Ortadan Kalkar

Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve benzeri cihazlar üzerinden Kırmızı Santral’in  Sanal Santral Yazılımına dünyanın her yerinden bağlanabilir ve ofisinizde gibi Telefon Santralinizi kullanabilirsiniz. Bu esneklik sayesinde özellikle müşterileriniz tarafından sürekli ulaşılabilir olabileceğiniz ve iş yaklaşımınızda farkınızı ortaya koyabileceğiniz bir ortamı sağlamış olursunuz.

Şubeleriniz ve Birimleriniz Arası Görüşmelerinizde IP Tabanlı Yazılımı İle Sanal Telefon Santrali Sistemlerinde Ciddi Tasarruf Elde Edersiniz

Direk olarak internet üzerinden iletişim kurabilme özelliğine sahip olan IP Tabanlı Sanal Telefon Santrali Sistemi ile tek bir numara üzerinden dahili tanımlama yöntemi ile  görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tüm lokasyon ve birimlerinize ulaşabileceğiniz tek bir numara olur ve görüşmelerinizi ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz. 
Aynı zamanda esnek yapısı ile kapasite artırımı çok kolay olan bu sistemde yenir bir telefon numarasına ihtiyaç duymadan ve ekstra sabit hat kullanım bedeli ödemeden dahili hat ilave ederek dilediğiniz şekilde sistemi genişletebilirsiniz.

kırmızı sanal santral telefon santrali sistemleri avantajları
kırmızı sanal telefon santrali sistemleri avantajları

Karşılama Anonsu ve Dahili Yönlendirme Gibi Özellikleri İle Kurumsal Kimliğinizi Ön Plana Çıkarır

Sanal Telefon Santrali Sistemi üzerine tanımlanacak karşılama anonsu ile telefonlarınızı karşılar, dahili yönlendirmeleri ile müşterilerinizi ulaşmak istediği birimlere kolayca yönlendirebilirsiniz. Böylece telefon trafiğinizi kolaylaştırır ve daha sakin bir çalışma ortamına sahip olursunuz. 
Cevaplanamayan çağrılarınızı Kırmızı Santral’in Online İşlemler ekranından görüntüleyebilirsiniz. 
Tüm çağrılarınızın ses kayıtlarına erişebilir, müşteri memnuniyeti ve iletişim güvenliğinizi sağlarsınız.
Sanal Telefon Santrali Sistemi, Raporlama Özelliği sayesinde iş sürecinizi analiz etmenize yardımcı olur. Kimin, kiminle ne kadar süre ile ne konuştuğunu istediğiniz gibi kontrol etmenize olanak tanır. 

Sanal Telefon Santrali Özel Bir Kablolamaya İhtiyaç Duymaz ve Kolay Taşınır

Bulunduğunuz bina içerisinde hazır bulunan bilgisayar altyapısına ait kablolama ile Sanal Telefon Santrali Sisteminizi kullanabilirsiniz. IP Telefona bağlanacak bir ethernet kablosu ile kurulum sağlanmış ve kullanıma hazır olacaktır.
Aynı zamanda IP telefondan PC’ye kablo bağladığınızda internet erişiminizi de gerçekleştirebilirsiniz. 
Akıllı telefon, tablet, notebook gibi kablosuz erişim özelliği bulunan cihazlarınıza yükleyeceğiniz sanal santral yazılımı sayesinde tamamen kablosuz bir kullanım olanağınız da bulunmaktadır. 
Sanal santralin internetin bulunduğu heryerde kullanabilir olması özelliği ile fiziki olarak taşınması çok kolay ve zahmetsiz olacaktır. 

kırmızı sanal telefon santrali avantajları

İletişim ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız Kırmızı Santral Paketleri ve Sanal Santral’in tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.