voip teknolojisi

VoIP Teknolojisi ile "Her Yerden Çalışmak"

İnternet tabanlı çalışan Sanal Santral hizmeti ile VoIP Teknolojisi kullanan şirketler için önemli faydalar sağlayan bir özellik olan her yerden çalışabilmenin faydaları oldukça fazladır. 

Sanal Santral hizmetiniz sağlanırken kullanımınıza sunulan IP Telefonlar, hangi internet hattına bağlanırsa bağlansın, sisteme dahil olabilir. Herhangi bir oda,ofis değişikliği veya taşınma durumunda, kopma sorunu yaşanmadan çalışmaya devam eder. Aynı zamanda bilgisayar ve akıllı cihazlar üzerine yüklenebilecek uygulamalar ile de telefon hizmetini kesintisiz kullanmak mümkündür. 

Örneğin hava muhalefeti yaşandı ve çalışanınızın ofise günlerce gelemeyeceği bir durum söz konusu oldu ve evden çalışması gerekiyor. VoIP Teknolojisi bu durumlarda dahili numaraların internetin olduğu her yere götürülebilmesi özelliği ile  elverişli bir çözüm sunar. Çalışanın dahili numarasına gelen aramaları gsm numarasına yönlendirebilir veya kendi akıllı cihazına yükleyebileceği uygulama sayesinde sistem üzerindeki dahili numarasından aramalar yapmasını sağlayabilirsiniz. Müşteriler ile iletişim hiç kesilmeden hizmetinizi sunmaya ve çalışanınızın verimliliğini artırmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde bazı personellerinizin herhangi bir sebeple , farklı ofislerinizde haftalar geçirmesi gerektiğinde, masa telefonlarını yanlarında götürmek isteyebilirler. Bu mümkün olmadığında ise VoIP Teknolojisi sayesinde çalışanların ofis dışında mobil uygulama kullanarak, telefonlarını kullanabilmeleri sağlanabilir.

Saha çalışanlarınızın da aynı şekilde sisteme birer dahili olarak tanımlaması sağlanabilir. Mobil telefonlara yüklenebilen uygulama ile VoIP Teknolojisinin özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınızın müşteriler ile ne görüştüğünü kontrol edebilir ve hizmet kalitenizi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim giderlerinizden de tasarruf sağlarsınız.

Mobil uygulamalar ofislerde kullandığımız IP telefonunun özelliklerini işlevsel şekilde barındırırken, aynı zamanda telefonla konuşan hiç kimse, personelin uzaktan çalıştığını ve ofis dışında olduğunu kesinlikle bilmeyecektir.

Bu özellikleri sayesinde sanal santral teknolojisi ile çalışanlarınızı müşterilerle bağlantıda tutmak ve ofiste olmadıklarında verimlilik sağlamak, oldukça büyük bir esneklik ve avantaj sağlıyor. Çalışanın ofiste olmadığında bile işlerin yolunda ilerlemesi ve memnun müşteriler için Kırmızı Santral’in Çözümlerine göz atın.

İletişim ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız Kırmızı Santral Paketleri ve Sanal Santral’in tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.